Akce v knihovně 

Srdečně zveme rodiče i prarodiče s dětmi na další SPOLEČNÉ ČTENÍ do knihovny. Tentokrát si děti vyslechnou pohádku a poté společně budeme malovat.

Jordánsko

12.05.2023

Cestopisná přednáška Petra Kaděry o Jordánsku.

Srdečně zveme rodiče nebo prarodiče s dětmi na další společné čtení do knihovny. Protože se blíží Filipojakubská noc, přečteme si pohádky o čarodějnicích a poté pro děti jsou připraveny úkoly a samozřejmě i sladká odměna nakonec. Kostýmy jsou vítány.

Zveme vás na autorské čtení pohádkové knihy Z CHALOUPKY ZA ŠÍPKKOVÝCH KEŘEM. Kniha je věnována nejen dětem ale i dospělým, aby se navrátili zpět do přírody, uviděli svět dětskýma očima a naučili se využívat daru přírody. Součásti knihy jsou i bylinkové recepty.

Zveme vás do knihovny na besedu o otužování. Zajímá vás, jak s takovým otužováním začít, kdy je ideální začít chodit do přírodní vody a jakým způsobem tam vstupovat?

Srdečně zveme rodiče nebo prarodiče s dětmi na další společné čtení do knihovny. Tentokrát se děti můžou těšit na pohádku o lvovi a pak je čeká společné tvoření. Prosím, vzít s sebou nůžky. Těšíme se na příjemné, společné posezení v knihovně.

Přednáška a diskuse s rodilou Ukrajinkou. Přijďte si poslechnout, jaká historie ukrajinských lidí se psala, s čím se museli potýkat a zjistěte například i to, jaké existují tradiční ukrajinské zvyky či tradice.

Akce v knihovně 

Vložte svůj text...