Akce v knihovně 

Srdečně vás zveme na další společné čtení. Těšit se můžete na příběh o kamínku cestovateli a na tvořivou dílnu. Vyrobíme si vlastní putovní kamínek. Barvy a kamínky čekají na vaši kreativitu.

POHYB JE LÉK

19.03.2024

Trápí vás potíže s pohybovým aparátem? Nebo jim chcete předcházet? Zajímá vás, co dělat jinak? Čeho se vyvarovat? Někdy stačí změnit zdánlivé maličkosti. Které to jsou? S fyzioterapií v každodenním životě vás přijde seznámit Mgr. Renáta Macková.

SPÁNEK A SNY

12.03.2024

Zajímá vás, co znamenají vaše sny a jak jim můžete lépe porozumět? Proč se některé sny opakují, anebo proč se některým lidem nic nezdá? Chcete vědět, jak se dobře vyspat a co všechno se děje s vaším tělem ve spánku? Které sny se lidem nejčastěji zdají a jak přistupovat k jejich modernímu výkladu? Přijďte na přednášku i případnou diskuzi, kde...

Knihovna Čeladná se opět po roce zapojuje do celostátní akce, kterou pořádá Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky. Březen je tradičně označovaný jako měsíc všech čtenářů a čtenářek. A proto, milí čtenáři a návštěvníci knihovny, jsme v rámci této akce připravili pro Vás několik zajímavých akcí. Doufáme, že si z nabídky vyberete:

NORSKO

23.02.2024

Na přednášce navštívíme především přírodní krásy Norska - od Vesterálů, přes Lofoty až po Lysefjord. Dozvíme se, jaké je být v létě za polárním kruhem, kdy svítí Slunce celý den nebo jak se v Norsku jezdí a stanuje, ale také uvidíme soby, trolly a jiné zajímavosti typické pro tuto zemi.

Srdečně zveme na besedu o pěstounské péči, kde budou prezentovány zkušenosti pěstounů a zástupců z odboru sociálních věcí z Frýdlantu nad Ostravicí.

Srdečně zveme rodiče s dětmi na podvečerní společné čtení do knihovny.

Akce v knihovně 

Vložte svůj text...